قبل از پیاده روی چه چیزی بخوریم؟

غذاهای حاوی قند: گلوکز سوخت اصلی سلول هاست که برای فعالیت های عضلانی حین پیاده روی اصولی لازم است که کربوهیدرات را تأمین کنیم. اگر گلوکز خون پایین باشد بدن از ذخیره ی گلیکوژن داخل سلول ها استفاده می کند. استفاده از میوه های خشک، یک تکه میوه یا نان تست می تواند انتخاب یکی از پاسخ های درست برای سؤال قبل از پیاده روی چی بخوریم؟ باشد.

خوراکی حاوی پروتئین: در این مورد پرخوری نکنید. انتخاب کمی آجیل، یک تکه بوقلمون، شیر و یا سویا می توانند به افزایش حجم عضلانی شما کمک نمایند. تخم مرغ نیز حاوی آمینو اسیدهای ضروری است که می تواند برای بدنتان بسیار مفید باشد البته اگر به صورت آبپز مورد استفاده قرار بگیرد.

زمان مناسب: زمان مناسب برای خوردن خوراکی مناسب قبل از پیاده روی 3 ساعت تا 30 دقیقه قبل از شروع پیاده روی است. اگر خوراکی مناسب برای سؤال قبل از پیاده روی چی بخوریم؟ را انتخاب کنید اما زمان مناسب برای استفاده از آن را ندانید، سبب می شود که در حین پیاده روی دچار افت انرژی شوید و یا هنوز هضم کافی برای انرژی مصرف شده وجود نداشته باشد.

خوردن نوشیدنی: بهتر است قبل از شروع پیاده روی، بدن خود را هیدراته کنید. رنگ ادرار نشان دهنده ی مناسبی برای وضعیت بدنی شماست. اگر رنگ ادرارتان روشن است بدین معنی است که هیدراته شدن به خوبی صورت گرفته است. مصرف 2 لیوان آب، 2 تا 3 ساعت قبل از پیاده روی سبب کم شدن میزان اسپاسم عضلانی شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *